Bestuur

Het dagelijks bestuur van het Kulturhus Irene bestaat uit 9 personen, elk belast met een eigen taak. Een keer per maand wordt er vergaderd. Onder 'Bestuursvergaderingen' vindt u de data waarop er wordt vergaderd. 

 

Naam

Functie

E-mailadres

Dirkjan Masman

Voorzitter

dirkjan.masman@kulturhus-irene.nl

Pauline Beunk

Secretaresse

pauline.beunk@kulturhus-irene.nl

secretariaat@kulturhus-irene.nl

Albert Baan

Penningmeester

albert.baan@kulturhus-irene.nl 

John Nales

Algemeen lid

john.nales@kulturhus-irene.nl

Henriëtte Wardenaar

Coördinatrice vrijwilligers 

 

henriette.wardenaar@kulturhus-irene.nl

info@kulturhus-irene.nl

Herman Lohuis

Onderhoud

herman.lohuis@kulturhus-irene.nl

Eva Hofman

Algemeen lid

Activiteitencommissie

eva.hofman@kulturhus-irene.nl

Edwin Sprakel

Algemeen lid

edwin.sprakel@kulturhus-irene.nl

José Havinga

Algemeen lid

jose.havinga@kulturhus-irene.nl

 

 

Heeft u een vraag rechtstreeks aan de administratie, dan kunt u het volgende e-mailadres gebruiken:

administratie@kulturhus-irene.nl 

Laatste tweets
  • KulturhusIrene
    Voor € 1,50 kun je binnen de gemeente Rijssen-Holten reizen.
  • KulturhusIrene
    Zaterdag 5 mei van 13.00-16.00 uur kofferbak-verkoop op de evenementenweide
  • KulturhusIrene
    Dinsdagavond 13 maart van 20:00 tot 22:00 uur politiek café onder begeleiding van Simon Dirks, jounalist, vrij toegankelijk.
  • KulturhusIrene
    Zaterdag 6 januari 2018 van 16.00 tot 19.00 uur is er voor alle betrokkenen bij de buurtschappen Notter en Zuna een nieuwjaarsreceptie.
  • KulturhusIrene
    Woensdagavond 29 november om 19.00 uur gaan we een afbeelding schilderen op hout onder leiding van Rna Voortman.
  • KulturhusIrene
    Woensdagavond 19.00 uur gaan we een afbeelding schilderen op hout onder leiding van Rina Voortman.
  • KulturhusIrene
    Op 10 nov. Thijs Kemperink in het Kulturhus Irene met de try-out ¨Bonje".

Contact:

T 0548-514 342
E info@kulturhus-irene.nl

Adres:

Van Kregtenweg 9
7467 Notter, Nederland

Volg ons:

Twitter link Facebook link